Fly E-Flite UMX Turbo Timber [Brushless] Fly E-Flite UMX Turbo Timber [Brushless] Fly E-Flite UMX Turbo Timber [Brushless] Fly E-Flite UMX Turbo Timber [Brushless] Fly E-Flite UMX Turbo Timber [Brushless]

KJØLLER™

Mand, 39 år, Storkøbenhavn
Oprettet: 15. jun 2005
Offline - Senest online: 3. okt 2024 Bruger er på filterliste

RC er nu en drengerøvs hobby - og jeg slipper den tilsyneladende aldrig ;O)

Fortrækker el enheder, da det går så stabilt. Min erfaring indenfor batterier er efterhånden ret stor og skal du have dig en RC så gå væk fra Ni-mh batterier. De er ufattelig ringe og dyre... Kun LiPo holder.

Dertil er jeg kommet med på moden og har fået Brushless kit i min Rustler og LiPo batterier - der er ikke noget at sige til, at det er så populært!

Motorcykel Hobby'en er stor hos mig og overtog RC Hobby'en tilbage i 2007. Jeg har nu nogle keep'ere i RC samlingen, som jeg hygger med ind imellem, men det bliver ikke til så meget :o)
Se hele teksten
Brugerens bedømmelser af andres
Antal stemmer i alt

Lav
Middel
Høj
Ekstra høj
Stemmer:
Annonce